Sınıf Defterim

Eğitim uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29.2 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Serkan özer & Serdar özer
Bulunduğunuz eğitim haftasına göre işlenmesi gereken konuları sizlere sunan bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Öğretmenler için geliştirilen Sınıf Defterim uygulaması, dosyalar arasında kaybolmadan düzenli bir şekilde konuları düzenlemenizi sağlar. 200'den fazla yıllık plan içinden en uygun olanı seçip, sisteme kaydeden bu uygulamayı internete ihtiyaç duymadan da kullanabilirsiniz.

Size sunulan haftalara ayrılmış ders kazanımlarını tek tıkla görebileceğiniz bir uygulamadır. Öğretmenlerin dosyalar arasında kaybolmasına son verecek olan bu uygulama, oldukça sistematik ve kolay bir kullanıma sahiptir. 200'den fazla yıllık plan içinden size en uygun olanı seçip, sisteme kaydeden Sınıf Defterim uygulaması ile ayrıca sınıf listelerini de oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Sınıf Defterim uygulamasını cihazınıza yükleyerek, kişisel notlarınızı da alabilir, ders programlarınızı konularınıza uygun olacak şekilde kategorize edebilirsiniz.  Not çizelgelerini de kaydedebileceğiniz Sınıf Defterim uygulamasını arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Sizde Sınıf Defterim uygulamasını indirerek, derslerinizi haftalık veya günlük düzenleyebilir, konu başlıklarına uygun olacak şekilde derslerinizi işleyebilirsiniz. Pek çok kolaylık sağlayan bu uygulamayı sizde deneyin, işlerinizi daha düzenli yapın!

Daha Fazla Göster
Sınıf Defterim indir
DİĞER SÜRÜMLER